• موقعیت مکانی
    تهران
  • برنامه کاری
    ساعت 10:00 تا 19:00
  • مشاوره رایگان
    09127070978
Homeکراتین موآیا کراتین مو سرطان زاست ؟ (صوت)
خانه آیا کراتین مو سرطان زاست ؟ (صوت)
28
مه
آیا کراتین مو سرطان زاست ؟ (صوت)

کراتینه مو سرطان زاست؟

در کراتین مو موادی به اسم فرمالدهید وجود دارد که اگر مقدار فرمالدهید بالای ۲درصد باشد سرطان زاست و برای آرایشگر مضر است  این ماده در دراز مدت عواقب جبران ناپذیری را برای آرایشگر به بار می آورد.

این ماده بیشتر در کراتینه های قدیمی دیده می شد، اما همچنان در کراتینه های جدیدی که به صورت گالنی از چین وارد می شود دیده شده است

برخی مواد کراتینه جدید با دستکاری خود افراد و اضافه کردن فرمالدهید بیش از ۲درصد، صدمات زیادی را به موی شما و سلامتی آرایشگر خواهد رساند.

متاسفانه به دلیل مسائل اقتصادی دیده می شود که افراد برای کراتینه کردن موهایشان به سراغ مراکز ارزان قیمت می روند و این امر در سالهای اخیر باعث شده که دید منفی نسبت به کراتینه ایجاد شود.

به همین دلیل پیشنهاد می شود به جای آنکه موهای خود را به دست افراد ناشی بسپارید با متخصصین و کارشناسان این حوزه مشورت کنید تا استانداردهای لازم برای ارائه خدمات به مشتری را بهتر و بیشتر بشناسید.

با تمام مضرات و ریسک های موجود در برخی مواد بی کیفیت، هنوز هم مواد با درصد فرمالدهید مناسب و استانداردهای بالا در کشور ما یافت می شود که می تواند ضامن سلامت و کیفیت موهای شما باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر خوشحال خواهم شد که پادکست زیر را نیز گوش دهید.


مطالب مرتبط
نظر دهید

نظر دهید

Instagram
مشاوره رایگان 09127070978